Over Rondomwerk

Met RondomWerk op zoek naar een oplossing waar iedereen beter van wordt? Als iemand het verdient, bent u het. Vanaf het eerste telefoontje heeft u onze volle aandacht èn een partner die meedenkt, aanpakt en doorpakt als u te maken krijgt met verzuim, preventie, gezondheid, re-integratie, vitaliteit of outplacement. Bij RondomWerk staat de mens centraal en dat uit zich in onze onderscheidende missie: het respectvol begeleiden van mensen – die kunnen en willen werken – naar een nieuwe of verbeterde werksituatie.

Ontmoet ons team

Jules van Zundert

Directeur

jvanzundert@rondomwerk.nl 

Ineke Hagenaars

Directeur

ihagenaars@rondomwerk.nl

Eveline Couwenberg

Re-integratieadviseur

ecouwenberg@rondomwerk.nl

Coryne Jansen-Meerman

Re-integratieadviseur

cjansen@rondomwerk.nl

Crista Paauwe

Re-integratieadviseur

cpaauwe@rondomwerk.nl

Christianne van Leemput

Office Manager

cvanleemput@rondomwerk.nl

Carine Rensen

Arbeidsdeskundige / Re-integratieadviseur

crensen@rondomwerk.nl

Mireille Van Leeuwen

Re-integratieadviseur

mvanleeuwen@rondomwerk.nl

Marja Duine

Re-integratieadviseur

mduine@rondomwerk.nl

Mariecke van Merriënboer

Re-integratieadviseur

mvanmerrienboer@rondomwerk.nl

Karin Moerkens

Re-integratieadviseur

kmoerkens@rondomwerk.nl

Judy de Jonge

Re-integratieadviseur / arbeidsdeskundige

jdejonge@rondomwerk.nl

Kunnen wij U ergens mee helpen?

Wij helpen u graag verder als u vragen heeft of een afspraak wilt inplannen met een van onze collega's. 085 - 040 25 99

- Jules van Zundert, Directie