reintegratie, verzuim, tweede spoor diabetes en werk

25 november Symposium Diabetes & Werk

Een groeiend aantal mensen met diabetes, en daarmee steeds meer vragen en problemen op de werkvloer. 25 november 2016 organiseren Occure en RondomWerk een innoverend symposium met als thema Diabetes & Werk. We nodigen u – bedrijfsartsen, arbeidsdeskundigen, diabetesverpleegkundigen en overige geïnteresseerde arbo- en HRM professionals – van harte uit om samen met u te duiken in de materie van zowel diabetes type 1, type 2 en prediabetes. Zodat u dit kunt toepassen in beleid en begeleiding, in de spreekkamer of op het werk.

programmaHet symposium vindt plaats op de prachtige locatie in Rotterdam, de Van Nelle fabriek. Een Industrieel Rijksmonument dat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staat. Alleen dat is al reden om u op te geven. Accreditatie is aangevraagd voor bedrijfsartsen (6 punten), verzekeringsartsen, arbeidsdeskundigen en diabetesverpleegkundigen.
U kunt zich aanmelden door een mailtje te sturen naar info@occure.nl
De kosten voor inschrijving bedragen € 195,00 excl. BTW.
Na aanmelding ontvangt u een factuur. Na betaling is uw inschrijving definitief.

Klik hier voor de brochureaanmelden

balk-dw

tom-van-thek

 

TOM VAN ’T HEK
dagvoorzitter
sportverslaggever / hockeycoach / huisarts

 

 

Henk Jan AanstootHENK JAN AANSTOOT
diabetoloog / mede oprichter van Diabeter
Diabetes, een heel werk
Henk Jan neemt ons mee in de wereld van diabetes. Diabeter is een van de grootste diabetescentra voor kinderen en jongeren in de wereld en trekt aandacht door de goede  resultaten en de unieke methoden

 

caroline hagenaars

CAROLINE HAGENAARS
coach vitaliteit & leefstijl RondomWerk
Met diabetes naar werk
Welke aanpak werkt als diabetes je belemmert in werk of opleiding? Caroline deelt graag haar ervaringen en de mooie resultaten in de coaching van de mensen in het pilotproject Diabetes en Werk, gestart in samenwerking met Diabeter.

 

Jaap Seidell

JAAP SEIDELL
Hoogleraar Voeding en Gezondheid VU
columnist Het Parool
Hoe een gezondere leefstijl vitalere medewerkers geeft
Type 2 diabetes en obesitas komen veel voor onder werknemers. Daarnaast heeft een nog grotere groep een verhoogd risico. Een gezonde leefstijl helpt type 2 diabetes te voorkomen en verbetert ook de gezondheid van hen die de ziekte al hebben. Werkgevers kunnen veel doen aan het bevorderen van een gezonde leefstijl, in het belang van hun bedrijf én hun medewerkers.

 

Ernst Jurgens KLM NVAB

ERNST JURGENS
bedrijfsarts KLM Health Services / bestuurslid NVAB
Diabetes & arbeid, terug naar werk
Als bedrijfsarts en klinisch arbeidsgeneeskundige diabetes & arbeid begeleidt Ernst werk(zoek)enden succesvol in hun terugkeer naar werk.
Als medegrondlegger van de richtlijn Diabetes & Werk voor bedrijfsartsen
vertelt hij ons hier alles over.

 

Bas van de Goor

BAS VAN DE GOOR
oprichter Bas van de Goor Foundation / topsporter
Diabetes, je tweede baan
Twee dagen zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden:
4 augustus 1996: gouden plak met het Olympisch volleybalteam en
11 november 2003: Bas hoort dat hij diabetes type 1 heeft.
Het vertellen van het belang van sport en bewegen aan mensen met diabetes, hun zorgverleners en de sociale omgeving, dat is waar de BasvandeGoorFoundation voor staat en voor gaat! Maar ook de impact van diabetes, iedere dag opnieuw.

 

kijken-uit-naar-uw-komst

Relevante artikelen

Landelijke dekking

RondomWerk zit door heel het land, klik op de dichtstbijzijnde locatie op de kaart voor meer informatie.

Rondomwerk

Amsterdam

Meer informatie

Rondomwerk

Breda

Meer informatie

Rondomwerk

Rotterdam

Meer informatie

Rondomwerk

Zwolle

Meer informatie

Rondomwerk

Geleen

Meer informatie

Rondomwerk

Goes

Meer informatie

Rondomwerk

Eindhoven

Meer informatie

Rondomwerk

Terneuzen

Meer informatie

Rondomwerk

Utrecht

Meer informatie

Rondomwerk

Den Bosch

Meer informatie

Rondomwerk

Lelystad

Meer informatie

Rondomwerk

Den Haag

Meer informatie

Rondomwerk

Leiden

Meer informatie

Rondomwerk

Arnhem

Meer informatie

Rondomwerk

Dordrecht

Meer informatie

Rondomwerk

Oud Gastel

Meer informatie

Rondomwerk

Bergen op Zoom

Meer informatie

RondomOns

Bij RondomWerk geloven we dat mensen het beste tot hun recht komen als ze mee kunnen doen in werk en maatschappij. Daarom combineren wij al meer dan 20 jaar mensgerichte begeleiding met een resultaatgerichte aanpak. Juist als werk even niet vanzelf gaat. In iedere branche begeleiden we mensen respectvol naar een nieuwe of verbeterde werksituatie. Dankzij sterke regionale netwerken en brede ervaring in onder meer zorg, onderwijs, overheid en dienstverlening weten we snel kansen zichtbaar te maken. Daarbij kijken we niet alleen naar regels en verplichtingen, maar vooral naar wat wél kan. We denken in mogelijkheden, schakelen praktisch en blijven betrokken tot er een oplossing ligt die past bij medewerker én werkgever. Dat leidt al jaren tot bovengemiddelde resultaten én een klantwaardering van rond de 8,5.

Sluiten

Bel mij terug formulier

Op werkdagen binnen 24u

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Sluiten

Offerte aanvragen

Op werkdagen binnen 24u

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Offerte voor:(Vereist)
Meerdere keuzes mogelijk